×

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Towarzystwo Dziennikarskie dba o ochronę Twojej prywatności i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Poniżej znajdziesz informacje na temat sposobu, w jaki gromadzimy, wykorzystujemy i chronimy Twoje dane osobowe.

Zbieranie i wykorzystywanie danych osobowych

Gromadzimy tylko takie dane osobowe, które dobrowolnie nam przekazujesz, na przykład podczas rejestracji na naszej stronie internetowej lub w wyniku kontaktu poprzez e-mail. Wykorzystujemy Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje zapytania oraz do świadczenia usług zgodnie z Twoimi preferencjami.

Ochrona danych osobowych

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i stosujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony Twoich informacji przed nieuprawnionym dostępem, utratą, zmianą lub zniszczeniem.

Udostępnianie danych osobowych

Nie udostępniamy Twoich danych osobowych osobom trzecim, chyba że jest to niezbędne do realizacji świadczonych usług lub w przypadkach przewidzianych prawem.

Zarządzanie danymi osobowymi

Jeśli chcesz uzyskać informacje dotyczące Twoich danych osobowych przechowywanych przez nas, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: [email protected].

Zachęcamy do regularnego sprawdzania tej strony w celu uzyskania najnowszych informacji dotyczących naszej polityki prywatności.