×

Bartosz Kurek demonstruje determinację jako kapitan reprezentacji Polski w Super Express.

Bartosz Kurek demonstruje determinację jako kapitan reprezentacji Polski w Super Express.

Igrzyska olimpijskie są bardzo dużą imprezą, która przyprawia o dreszcze kibiców każdej dyscypliny, która odbywa się tam. Dla polskich siatkarzy jest to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ mimo wielu medali każdego koloru w mistrzostwach świata, Europy, czy Lidze Narodów, “biało-czerwoni” nie są w stanie przełamać “klątwy” podczas igrzysk olimpijskich. Co cztery lata fani reprezentacji Polski nie gubią nadziei i wiedzą, że w końcu dojdzie do wymarzonego triumfu.

Przy tak znakomitych siatkarzach, jacy są w ekipie Polaków niestety należy wybrać zaledwie 12-stu z nich. W tegorocznej edycji igrzysk olimpijskich MKOl postanowił zwiększyć liczbę o jednego zawodnika, który nie będzie przebywał z całą drużyną. Tylko zostanie wezwany przez trenera w razie kontuzji jednego z podstawowych zawodników.

Rola “dżokera medycznego” jest uważana, jako absurdalna. W podobnym tonie głos zabrał Bartosz Kurek. “Rola 13. zawodnika nie będzie łatwa i nie będzie to nic przyjemnego.

Przecież ten zawodnik będzie musiał przebywać poza wioską, obserwować wszystko z boku, a na koniec nie otrzyma medalu. Nie rozumiem tego przepisu. Nie widzę sensu.

Znów zapomniano o to zadbać i obudziliśmy się z protestami kilka miesięcy przed igrzyskami. O takie sprawy trzeba dbać odpowiednio wcześniej.” “Mam nadzieję, że temat wróci już pierwszego dnia po zakończeniu igrzysk,” przekazał kapitan reprezentacji Polski.

Post Comment