Nowa wiadomość o Lewandowskim wstrząsa! Czyżby nowy klub chciał kupić Polaka?

Robert Lewandowski od pewnego czasu stale podkreśla w niemal każdym wywiadzie, że jego przyszłość jest powiązana z FC Barcelona. Po nieudanym okresie w tym klubie pojawiły się plotki o możliwym odejściu Polaka ze stolicy Katalonii. Jednakże spekulacje dotyczące przyszłości reprezentanta Polski są liczne, a klub nadal wyraża chęć zatrzymania go u siebie.

Jednym z najbardziej sensacyjnych doniesień jest informacja, że Lewandowskiego w letnim oknie transferowym chciałby pozyskać Besiktas Stambuł, tak przekazał turecki dziennikarz, Gokmen Ozcan. Kapitan reprezentacji Polski ma być na szczycie listy życzeń klubu z największego miasta w Turcji, a działacze są zdeterminowani, aby spróbować przyciągnąć go z Barcelony. Chociaż spekuluje się, że są nawet gotowi przesunąć granice finansowe, aby pozyskać napastnika, trudno uwierzyć, aby Lewandowski rozważał taki transfer.

Szczególnie że deklaruje pozostanie w Barcelonie i chęć zdobywania z tym zespołem kolejnych trofeów.