Śmierć 28-letniego zawodnika GROMDA: nagły zgon wojownika, przerażające wieści

Rafał “Wazyl” Szczerbiński pasjonował się sportami walki od najmłodszych lat. Rozpoczął karierę w MMA w 2016 roku, biorąc udział w lokalnych galach w województwie śląskim. Oprócz mieszanych sztuk walki, występował również w pojedynkach na gołe pięści, zdobywając znaczną popularność dzięki występom na galach GROMDA, gdzie zadebiutował w maju ubiegłego roku, pokonując Paula „Parisa” Bicheta. W momencie debiutu miał 28 lat.

Niestety, jego druga walka nie była już tak udana i przegrał z Mariuszem Siwakiem. Szczerbiński brał udział również w galach King Of The Streets oraz w Wotore. W czwartek nadeszły fatalne informacje o zawodniku sportów walki. MMA Club Białystok poinformował, że Szczerbiński zmarł w szpitalu.

– Z przykrością informujemy, że dziś w szpitalu zmarł nasz klubowy kolega Rafał Tomasz Szczerbiński – czytamy we wpisie. Przyczyny śmierci zawodnika nie są na razie znane.