×

Kamil Grosicki odrzucił taryfę ulgową i może zaszkodzić Jagiellonii? “Nie ma znaczenia, że…”

Kamil Grosicki odrzucił taryfę ulgową i może zaszkodzić Jagiellonii? “Nie ma znaczenia, że…”

W lidze Pogoń zajmuje siódme miejsce. Stało się tak po niespodziewanej porażce u siebie z Piastem Gliwice. Wystarczy wygrać i już masz miejsce w pucharach.

To szybsza droga do Europy niż przez ligę. Rywale mają mocny skład i niezależnie od tego, w jakim zestawieniu wyjdą, to łatwo nie będzie. Nie można ich lekceważyć – stwierdził.

Taras Romanczuk prowadzi Jagiellonię po mistrzostwo. Po jego strzale piłka minęła bramkę Piasta. “Grosik” przed laty związany był z Jagiellonią.

Zapisal się w jej historii, bo był drugim piłkarzem klubu z Podlasia, który zagrał w reprezentacji Polski. Miało to miejsce w 2009 roku. “Wiem po sobie, że występ przeciwko byłej drużynie działa motywująco” – przekonywał Bayer na naszych łamach.

“Człowiek chce się pokazać. Dlatego Grosicki nie zastosuje żadnej taryfy ulgowej wobec Jagiellonii. Nie ma znaczenia, że ostatnio nie wykorzystał rzutu karnego.

Nikt nie jest doskonały, choć to była bolesna pomyłka dla Pogoni” – analizował legendarny napastnik Jagiellonii. Piotr Czachowski o magii Stali, etacie ślusarza i spaniu w łóżku po gwiazdach Realu. Kto zapłacił za niego miliardy?

Post Comment