Nagranie z hicie kolejki w Jagiellonii: Taras Romanczuk i Dominik Marczuk w roli głównej

W doliczonym czasie wypracował sobie wyśmienitą okazję. Wymanewrował dwóch rywali i zdecydował się na strzał, który minął bramkę Portowców.

Trafił w boczną siatkę. Mógł również wybrać inne rozwiązanie.

Niepilnowany przez rywali był Jesus Imaz, który miał przed sobą pustą bramkę. [Piotr Czachowski o magii Stali, etacie ślusarza i spaniu w łóżku po gwiazdach Realu.

Kto zapłacił za niego miliardy? Mocno to przeżywał.

Usiadł na murawę i złapał się za głowę. Od razu pocieszali go koledzy.

Był w tym gronie m.in. Jarosław Kubicki.

Dostał również wsparcie od kibiców, którzy skandowali jego nazwisko. [Henryk Kasperczak o powołaniu do wojska, jeżdżeniu w kajdankach, złamanej nodze.

Niewykorzystana sytuacja podminowała kapitana Tarasa Romanczuka, który po końcowym gwizdku dał temu wyraz. Reakcję kapitana Jagiellonii zarejestrowały kamery Canal+ Sport, a jego irytację pokazano w programie Liga+ Extra.

– *Do pustaka masz, co chcesz k… robisz* – wściekał się Romanczuk. – *Ile można go głaskać, k…!

Co spokojnie, co spokojnie, k…! Cały czas spokojnie!

Tam nie poda, tam nie strzeli. Co to k… jest, przedszkole?!

* – irytował się doświadczony piłkarz, którego uspokajali koledzy. [Mirosław Okoński bez tajemnic.

Szalona kariera i życie legendy Lecha Poznań. Był rozdrażniony tym, dostał 12 żółtą kartę i zabraknie go w dwóch meczach na finiszu ligi.

Kapitan jest zdeterminowany, aby Jagiellonia wywalczyła historyczny tytuł. Jak zgrzyt między graczami komentuje Jagiellonia?

– *Nie odnosimy się do tematu* – powiedział nam Kamil Świrydowicz, rzecznik klubu z Podlasia. [Nie do wiary, jak on tego nie strzelił.

Patryk Klimala pogrzebał szanse Śląska na tytuł?