×

Znakomitość na kortach” – Hurkacz zadowolony z wyników w Madrycie

Znakomitość na kortach” – Hurkacz zadowolony z wyników w Madrycie

Brytyjski tenisista wygrał z reprezentantem Australii Thanasim Kokkinakisem 6:3, 3:6, 7:5 i zdecydowało o jego spotkaniu z Hurkaczem, ale polski gracz był dobrze przygotowany. Sam to przyznał w krótkim pomeczowym wywiadzie z reporterką ATP na korcie w Madrycie. – Ciesze się, jak zagrałem całe spotkanie, grałem z Jackiem w zeszłym tygodniu, miałem okazję, przeanalizować, co mogę zrobić lepiej – mówił Hurkacz.

– Mieliśmy okazję trochę potrenować, przygotować się do turnieju. [To będzie bardzo nietypowy debiut Igi Świątek. – Jack podniósł swój poziom gry, ale ostatecznie cieszę się, że to ja wygrałem.

Rywal musiał poprawić jakość gry, bo ja grałem całkiem dobry tenis. Zaczął uderzać agresywniej , lepiej serwował, wykorzystywał mocniejsze zagrania. Druga partia była bardzoiej na styku, obaj walczyliśmy twardo – podsumował Hurkacz.

[Aryna Sabalenka musiała się mocno napocić, by ograć Polkę. 27-letni wrocławianin zajmuje w światowym rankingu dziewiąte miejsce, natomiast w turnieju w stolicy Hiszpanii jest rozstawiony z “ósemką”. 22-letni Draper plasuje się w rankingu ATP na 43. pozycji.

[Iga Świątek nie mogła dłużej milczeć. Po piątkowym zwycięstwie bilans jest zdecydowanie korzystny dla Hurkacza: 4–1.

Post Comment