Reprezentant Polski wypłakał się na kolegę z drużyny w bardzo emocjonalnym ataku

Michał Probierz nie wzbrania się przed powołaniami do kadry zawodników z naszej ligi, co sprawia, że Polacy tam grający są w kręgu zainteresować. W trakcie marcowych zgrupowań mogliśmy podziwiać kapitana Jagiellonii, Tarasa Romanczuka, oraz młodego skrzydłowego Dominika Marczuka.

Po ostatnim meczu Romanczuk ostro skrytykował zachowanie młodszego kolegi. Jagiellonia Białystok zremisowała ostatnio z Pogonią Szczecin 2:2, co sprawiło, że ich szanse na mistrzostwo Polski mocno się zmniejszyły – do końca sezonu pozostały już jedynie cztery kolejki.

Szansa na wygraną była duża, zwłaszcza gdy Marczuk miał sytuację sam na sam z bramkarzem gości, ale niestety nie zdołał zdobyć bramki. Po meczu Romanczuk nie krył swojego rozczarowania zachowaniem Marczuka.

Kapitan Jagiellonii został nawet przyłapany przez kamery, jak ostro krytykuje 20-latka.