Jacek Magiera klaruje, krótko i zwięźle, co myśli o Gonçalo Feio. Prztyczek w nos, trudno o bardziej wyrazisty przekaz

Jacek Magiera jest wychowankiem Rakowa z Częstochowy. Zawsze z sentymentem powraca do swojego rodzinnego miasta.

Jego życie zawodowe, zarówno jako zawodnika, jak i trenera, było głównie związane ze stolicą, a odnosił tam wiele sukcesów. Dwukrotnie świętował mistrzostwo Polski jako zawodnik Legii, a także dwukrotnie doprowadził tę drużynę do złota jako trener.

Jego szkoleniowe drogi przecięły się z obecnym pierwszym trenerem legionistów, Gonçalo Feio. Mimo że pracowali w jednym klubie, Jacek Magiera zastanawia się, czy są kolegami.

Opowiada o swoich wspomnieniach z pracy w tym klubie, podkreślając, że Feio pokazał chęć poznania języka polskiego i traktowanie swojej pracy poważnie. Mimo uznanie dla Feio, Magiera dostrzega różnice między nimi, zwłaszcza jeśli chodzi o ich podejście do pracy.

Magiera zauważa, że na kursie UEFA Pro przedstawiał swoje wartości i etykę pracy, podczas gdy Feio idzie swoją własną drogą. Ostatecznie, tekst kończy się informacją, że Jacek Magiera doskonale wie, czego potrzebuje Śląsk w drodze po złoto, a kolejne spotkania rozpoczną się w niedzielę o godzinie 17:30.

Transmisja będzie dostępna w różnych kanałach telewizyjnych.