Koszmar jak z horroru: Piotr Czachowski zakończył grę w Legii meczem ze Stalą i spotkało go coś jeszcze gorszego w Szkocji!

Mirosław Okoński trafił do Legii wiosną 1991 roku i pomógł w awansie do półfinału Pucharu Zdobywców Pucharów. Następnie został wypożyczony do Udinese. Po powrocie z Włoch zagrał dwa mecze i odszedł do Dundee FC. Jednak jego kariera zakończyła się boleśnie, gdy w meczu ze Stalą Mielec doznał poważnej kontuzji kolana.

Hankryk Kasperczak opisał swoje doświadczenia związane z opieką medyczną w Szkocji, gdzie nie umiano mu pomóc, i leczenie, które zajął cztery miesiące. Piotr Czachowski również podzielił się swoimi przeżyciami, mówiąc o magii Stali, pracy na etacie ślusarza oraz swojej kontuzji, która wymagała specjalnej opieki lekarskiej.