Artur Jędrzejczyk w poszukiwaniu legend Legii, imponujące nazwiska! Czy gwiazda osiągnie rekord?

W wyjściowej jedenastce znalazł się Radovan Pankov. Jednak przed startem zawodów Serb zgłosił niedyspozycję.

W jego miejsce do składu wskoczył “Jędza” i pomógł w odniesieniu zwycięstwa. W pierwszej połowie był sprawcą kontrowersji.

Przy jednej z akcji uderzył piłkę, która następnie trafiła go w rękę. Jednak to zagranie było zgodne z przepisami.

Sędziowie analizowali kolejną sentencję z tej właśnie akcji, gdy obrońca Stali sfaulował Pawła Wszołka. Sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Josue.

Henryk Kasperczak o powołaniu do wojska, jeżdżeniu w kajdankach, złamanej nodze. Był to jego mecz numer 377 w Legii, a to oznacza, że zapisał się w klubowych kronikach.

Jak podał oficjalny portal zajmuje piąte miejsce. Drugi jest Jacek Zieliński – 404 mecze, a podium zamyka Miroslav Radović -391 spotkań.

Przed Jędrzejczykiem – legendarny Kazimierz Deyna – 388 meczów. “Artur Jędrzejczyk rozegrał mecz numer 377 w barwach Legii Warszawa, a tym samym znalazł się wśród pięciu zawodników z największą liczbą występów w naszym klubie.

Gratulacje Jędza!” – taki wpis zamieścił warszawski klub w mediach społecznościowych.

Piotr Czachowski o magii Stali, etacie ślusarza i spaniu w łóżku po gwiazdach Realu. Kto zapłacił za niego miliardy?