×

Wyścig żółwi w ekstraklasie: sześć klubów rywalizuje o tytuł. Który z nich wyprzedzi konkurencję?

Wyścig żółwi w ekstraklasie: sześć klubów rywalizuje o tytuł. Który z nich wyprzedzi konkurencję?

Jagiellonia zbierała najwięcej komplementów za swoją grę w ostatnim czasie. Klub wydawał się być na najlepszej drodze do zdobycia mistrzostwa.

Jednak lider również ostatnio potknął się w meczu z Cracovią. Trener Adrian Siemieniec wyjaśnił, że ​​czasami droga do sukcesu bywa kręta, ale zespół nadal ma w sobie odwagę.

Po porażce z „Pasami” podkreślił, że zdają sobie sprawę, iż będą trudności. Jagiellonia, mimo że jest wiceliderem i straciła najmniej goli, nie zachwyca swoją grą.

Ostatnio poniosła porażkę z Górnikiem, co wskazuje na to, że walka o mistrzostwo będzie trudna. Trener Jacek Magiera opisując sytuację zauważył, że w lidze robi się bardzo dużo zamieszania.

Podkreślił, że wszystko jest możliwe i wie, że dla wielu zawodników jest to jedyna szansa na zdobycie tytułu mistrza Polski. Drużyna musi walczyć i nie zamierza spuszczać z tonu.

Kamil Grosicki zadeklarował w mediach społecznościowych, że celem na najbliższe 2 tygodnie jest utrzymanie się jako lider i dotarcie do finału Pucharu Polski. Trener Goncalo Feio podkreślił, że nie bierze pod uwagę scenariusza, w którym drużyna nie zakwalifikuje się do pucharów.

Jego celem jest wygrana. Ivica Vrdoljak poruszył temat trzęsienia w Legii, sugerując, że jeszcze wiele się może wydarzyć.

Post Comment