×

Zdjęcia Dominiki Bilska rozgrzeją was lepiej niż piec!

Zdjęcia Dominiki Bilska rozgrzeją was lepiej niż piec!

Dominiki Bilska, która swoim wyglądem wciąż przyciąga uwagę fanów. Dzięki roli ring girl, którą pełniła w latach 2013-2018, zyskała ona dużą popularność, którą cieszy się do teraz.

Wystarczy zauważyć, że jej profil na Instagramie śledzi niemal 300 tys. osób, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na polskie warunki!

Jak się okazuje, po opuszczeniu KSW Bilska pozostała w świecie sportów walki, choć już w nieco innej roli. Nie przestała także dbać o swoje piękne ciało, którym zachwycali się widzowie gal KSW.

FAME MMA. Nie pełni jednak już roli ring girl, a jest ich menedżerką.

Jedną z jej pasji stał się za to fitness, któremu poświęciła się w sposób przynoszący wymierne sukcesy. W 2019 roku została mistrzynią Polski i wicemistrzynią Europy Fit Model!

Nic więc dziwnego, że swoim wyglądem wciąż przyciąga uwagę fanów. Co ciekawe, to nie jedyne zajęcia byłej ring girl.

33-latka oprócz posady w FAME i treningami fitness zajmuje się także… makijażem i ma nawet własny salon zlokalizowany w Warszawie. Oczywiście, duża liczba obserwujących na Instagramie pozwala jej także na intratne współprace sponsorskie.

Trzeba przyznać, że Dominika Bilska jest naprawdę zapracowaną kobietą. W galerii powyżej znajdziecie więcej zdjęć pięknej Dominiki Bilska.

Post Comment