Klamka zapadła! Polska zagra z Turcją przed EURO 2024, a Michał Probierz jest zadowolony

Polacy wyglądali na boisku w końcu na drużynę, która wie, czego chce na boisku i jak to osiągnąć. Być może mecz z Walią nie był porywający i na pewno nie tak przekonujący jak na przykład zwycięstwo nad Szwecją w barażach do mistrzostw świata w 2022, ale ostatecznie cel został zrealizowany i kibice nie mogli czuć, że odbyło się to w jakiś szczęśliwy sposób.

Teraz Polacy mogą spokojnie szykować się do turnieju. Już wcześniej zostało ustalone, że reprezentacja Polski rozegra dwa sparingi, w których zmierzy się z Ukrainą oraz Turcją.

Michał Probierz chciał, aby oba mecze odbyły się na PGE Narodowym – wówczas reprezentacja mogłaby korzystać z jednego zakwaterowania w hotelu w Warszawie i trenować na jednym obiekcie – właśnie Stadionie Narodowym. Teraz wiadomo już, że przynajmniej mecz z Turcją zostanie rozegrany zgodnie z prośbą polskiego selekcjonera.

Co z meczem z Ukrainą? Jak podał portal 90minut.pl, mecz z Turcją zostanie rozegrany na PGE Narodowym.

Co ciekawe, mecz z Ukrainą, który odbędzie się 7 czerwca, nie ma jeszcze potwierdzonego stadionu. Jak wspomnieliśmy, Michałowi Probierzowi zależy, aby oba spotkania odbyły się na Stadionie Narodowym.