Transmisja NA ŻYWO: Real – Barcelona. Gdzie oglądać El Clasico Real – Barcelona STREAM ONLINE LIVE?

Pierwszy mecz miała miejsce pod koniec października w Barcelonie, gdzie drużyna Roberta Lewandowskiego przegrała 2:1 na własnym stadionie, mimo prowadzenia przez ponad godzinę wynikiem 1:0. Bohaterem meczu był strzelec dwóch goli – Jude Bellingham. Decydujący gol padł w doliczonym czasie gry, co pozwoliło Realowi odskoczyć od odwiecznego rywala.

Po 31 kolejkach przewaga w tabeli La Liga wynosi 8 punktów, co stawia rewanżowy El Clasico w lidze jako ostatnią szansę dla Barcy na zbliżenie się do “Królewskich” i walkę o obronę mistrzostwa. Niedzielne spotkanie jest kluczowe dla obu drużyn. Real przystępuje do niego w euforii po wyeliminowaniu Manchesteru City i awansie do półfinału Ligi Mistrzów, podczas gdy Barcelona jest w smutku po klęsce z PSG i odpadnięciu w ćwierćfinale LM.

Trzy poprzednie oficjalne “Klasyki” zakończyły się zwycięstwem drużyny ze stolicy. Były one bolesne – wspomniany ligowy mecz z października, wcześniejsze zwycięstwo Reala nad Barceloną 4:0 w półfinale Pucharu Króla w kwietniu, oraz późniejsze 4:1 w finale Superpucharu Hiszpanii. Robert Lewandowski, który strzelił honorowego gola dla “Blaugrany” w jednym z tych spotkań, będzie ponownie w centrum uwagi kibiców Barcy.

Czy polski napastnik zdoła pokonać Real na Santiago Bernabeu? Mecz Real Madryt – FC Barcelona w 32. kolejce La Liga odbędzie się w niedzielę, 21 kwietnia, o godzinie 21:00. Transmisja będzie dostępna w TV na kanałach Canal+ Premium i Eleven Sports 1.