Jan Tomaszewski nie może znieść sytuacji związanej z Robertem Lewandowskim! Wyraża swoje przekonania. Wypowiedział się bardzo zdecydowanie

FC Barcelona doświadczyła dwóch porażek w kluczowych meczach w ostatnim czasie. Najpierw odpadła z Ligi Mistrzów po porażce z PSG (1:4), a następnie przegrała El Clasico z Realem Madryt (2:3), co zdecydowanie wpłynęło na szanse drużyny w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Robert Lewandowski, który dwukrotnie zdobywał prowadzenie dla Barcelony w meczach z Realem, miał słabe występy w tych kluczowych spotkaniach, co spowodowało krytykę ze strony wielu osób. W ostatnim meczu z Realem Madryt, trener Xavi dokonał zmiany, zastępując Lewandowskiego w 64. minucie, co zaskoczyło wielu kibiców.

Wypowiedział się na ten temat także Jan Tomaszewski, który uważa, że Lewandowski nie powinien być obarczany winą, gdyż cała drużyna grała poniżej oczekiwań. Tomaszewski wyraził również swoje zdanie na temat gry Lewandowskiego w Barcelonie, zauważając, że styl gry zespołu nie jest odpowiedni dla napastnika, co może potencjalnie wpływać na jego wydajność. Dodatkowo odniósł się do innych czynników, które mogą wpłynąć na grę Lewandowskiego, takich jak medialne spekulacje czy zmiany w zarządzie klubu. W swojej wypowiedzi Tomaszewski zauważył również problemy finansowe Barcelony oraz potencjalne konsekwencje dla klubu związane z dalszymi inwestycjami.

Cała rozmowa z Janem Tomaszewskim została udostępniona w formie wideo.