Jezus (Imaz) will once again watch over Jagiellonia? What words about the Spanish star of the Ekstraklasa leader!

Zdaniem ekspertów, znaczenie Romanczuka dla drużyny Jagiellonii jest ogromne. Jego liczne gole i asysty sprawiają, że klub z Podlasia stoi obecnie na czele ligi i ma szanse na wywalczenie historycznego tytułu. Dodatkowo, Romanczuk jest w doskonałej formie fizycznej, co czyni go niezastąpionym w zespole. Jego inteligencja, umiejętności poruszania się po boisku oraz technika są na najwyższym poziomie, co sprawia, że ekspert uważa go za jednego z najlepszych piłkarzy w lidze.

Poza Romanczukiem, kolejnym ważnym graczem w Jagiellonii jest środkowy pomocnik Nene, Portugalczyk również znany z wysokiej skuteczności. Wypowiadając się na temat Nene, inny ekspert zauważył pozytywnie jego rozwój oraz wkład w drużynę zarówno w obronie, jak i ataku. Ponadto, istnieją obawy co do ewentualnego odejścia Kamila Grosickiego i jego potencjalnego negatywnego wpływu na Jagiellonię.