Świątek – Cirstea Transmisja TV WTA Madryt Gdzie oglądać mecz Świątek – Cirstea STREAM ONLINE LIVE 27.04.2024

Iga Świątek rozpocznie grę z Soraną Cirstea w 3. rundzie turnieju WTA w Madrycie. Po zwycięstwie 6:1, 6:4 nad Xiyu Wang, Polska awansowała do kolejnej rundy. Świątek stwierdziła, że jest zadowolona ze swojego występu i czuje, że może dobrze grać w Madrycie. Jej kolejną rywalką będzie Sorana Cirstea, która uniknęła sensacyjnej porażki z Alexandrą Ealą.

Ostatni mecz pomiędzy Polką a Rumunką zakończył się zwycięstwem Świątek 6:1, 6:1 w Katarze. Poprzednie spotkania także zakończyły się wygraną naszej gwiazdy, ale były bardziej zacięte. Iga Świątek jest świadoma, że na wysokości ok. 650 m n.p.m. w Madrycie piłki latają szybko, nabierając przyśpieszenia.

Mimo trudności, ma nadzieję, że uda jej się wykorzystać doświadczenie trenera i zagrać zgodnie z planem. Runda rozgrywana w Madrycie zostanie rozegrana w sobotę, 27 kwietnia, a mecz Świątek – Cirstea rozpocznie się o godzinie 11.