Goncalo Feio odmieni Legię i wyprowadzi ją z dołka? Padły słowa o braku fajerwerków

Trener Goncalo Feio podkreśla na każdym kroku, że w Legii interesują go tylko zwycięstwa. Na razie ma za sobą dwa remisy. W debiucie z Rakowem (1:1), a ostatnio u siebie ze Śląskiem (0:0). Czy podopieczni wygrają za trzecim razem?

Stołeczny klub zajmuje w lidze piąte miejsce i ma osiem punktów straty do Jagiellonii. Czy na finiszu rozpędzi się na tyle, że skończy rozgrywki na podium? *Raków nie obroni tytułu? – *Goncalo Feio dostał zespół dwa tygodnie temu.

Nie spodziewałem się z jego strony żadnych fajerwerków. I nie ma takich fajerwerków. Legia nie przegrywa, ale w ostatnim meczu nie wiedziała, jak się dobrać do Śląska, który potrafi dobrze bronić. Jacek Magiera pracuje we Wrocławiu dłużej i potrafił zbudować bardzo solidną defensywę* – stwierdził były as reprezentacji Polski, którego wypowiedź zacytował PAP.

[Jagiellonia bajeruje ligę i mknie po tytuł.