Śląsk i Erik Exposito walczą o tytuł i koronę? Legenda drugiego zespołu mówi o determinacji, brak dramatyzowania

Exposito prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców. Jego 16 bramek daje mu trzy trafienia przewagi nad Białorusinem Ilją Szkurinem ze Stali Mielec.

Czy w meczu z Ruchem powiększy dystans nad rywalami w wyścigu o snajperskie berło? Myślę, że 20 goli wystarczy do wygrania w tej klasyfikacji.

Byłoby pięknie, gdyby to zrobił, a gdyby dorzucił jeszcze mistrzostwo…

Śląsk wciąż jest w grze o tytuł. Mam wrażenie, że piłkarze pójdą za trenerem Magierą w ogień.

To duża sztuka, żeby tak przekonać do siebie graczy – dodał. Czy Hiszpan zdecyduje się podpisać nową umowę i zostanie we wrocławskim klubie na kolejne lata?

Czy jednak będzie chciał zmienić otoczenie? *Po takim sezonie trudno będzie go zatrzymać* – tłumaczył Pawłowski w rozmowie z naszym portalem.

– * Znajdą się bogatsi, którzy mu więcej zapłacą, a on też będzie chciał sprawdzić się w mocniejszej lidze. Dlatego jak odejdzie, to nie rozdzierałbym szat.

Doceniłbym go za to, że grał w Śląsku i jak zapisał się w jego historii* – zaznaczył były as wrocławskiej drużyny.