Zespół Jagiellonii chce dogonić szczecinian? Trener wskazał kluczowe okoliczności: „Sytuacja się odwróci”

Mecz Jagiellonia – Pogoń ma duże znaczenie dla obu ekip. Zwycięstwo gospodarzy pozwoliłoby im utrzymać przewagę nad ścigającym go peletonem oraz ograniczyło szanse Pogoni na miejsce na podium. Pogoni podejmuje Jagiellonia we własnym stadionie. Trener Jagiellonii liczy na wsparcie kilkunastotysięcznej publiczności, która może ich popchnąć do zwycięstwa.

Klub przekazał, że już sprzedano 75% biletów na spotkanie. Obie drużyny mają szansę na awans do europejskich rozgrywek, zwyciężając w finale Pucharu Polski. Kamil Grosicki odegrał istotną rolę w meczach Pogoni z Jagiellonią. Jego gol przesądził o losach potyczki w lidze, a w walce pucharowej dał kluczową asystę.

Trener Siemieniec wyraził duży szacunek dla Grosickiego, podkreślając jego znaczenie dla polskiej piłki. Trener Siemieniec podkreślił, że jego drużyna zdaje sobie sprawę z atutów przeciwnika, lecz chce podejść do meczu w swoim stylu. Jest dumny i szczęśliwy z postępu swojej drużyny, chce pielęgnować ten moment i iść po więcej, zachowując szacunek do przeciwnika, ale nie z lękiem. Mecz Jagiellonia – Pogoń odbędzie się w piątek o godz.

20.30 na stadionie miejskim w Białymstoku. Transmisja będzie dostępna w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD.