×

Nemanja Nikolić odwiedza Legię. Nowy rozdział w życiu byłej gwiazdy klubu.

Nemanja Nikolić odwiedza Legię. Nowy rozdział w życiu byłej gwiazdy klubu.

Nastąpiła wyjątkowo owocna faza w karierze serbskiego napastnika, zwłaszcza podczas premierowego sezonu. Udanie zagrał w fazie grupowej Ligi Europy oraz został uznany za skutecznego napastnika. Dodatkowo został królem strzelców Ekstraklasy, zdobył mistrzostwo i Puchar Polski.

Marcin Mięciel wypowiedział się na temat pozostania kapitana Josue w Legii, używając mocnych argumentów, ale czy ktoś go posłuchał? Napastnik zagrał również w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Po rundzie jesiennej kontynuował swoją karierę w Chicago Fire, odnosząc sukcesy.

Bilans jego osiągnięć w Legii to 86 meczów i 55 goli. Teraz skupia się na kolejnych wyzwaniach, mając na celu karierę w roli dyrektora sportowego, co jest związane z jego uczestnictwem w kursie UEFA MIP. Niedawno odwiedził Legię, spotykając się z dyrektorem Jackiem Zielińskim, szefem akademii Markiem Śledziem oraz byłymi kolegami z boiska.

Jego obecny projekt skupia się na rozwoju talentu w akademiach piłkarskich. Wspomniał o wizycie w Legii na swoich profilach w mediach społecznościowych, dziękując klubowi za ciepłe przyjęcie. Były napastnik Legii, Erik Exposito, również odwiedził akademię Lecha, skupiając się na projekcie dotyczącym rozwoju młodych piłkarzy, kształcenia w akademiach i przenoszenia do pierwszej drużyny.

Dla kibiców warszawskiej drużyny, możliwość oglądania rywalizacji Realu Madryt z Barceloną w El Clasico w Legia Sports Bar, to kolejny interesujący wydarzenie.

Post Comment