Trzęsienie w Legii Warszawa: jakie będą skutki? Co z przyszłością Josue?

W tym sezonie Legia miała odzyskać mistrzostwo Polski, ale wszystko wskazuje na to, że nie zrealizuje tego planu. W lidze zajmuje piąte miejsce ze stratą siedmiu punktów do lidera – Jagiellonii.

Teraz w stołecznym klubie doszło do trzęsienia, bo doszło do zmiany szkoleniowca. W klubie nie ma już Kosty Runjaicia, a od 10 kwietnia stery ma przejąć Goncalo Feio, który ostatnio prowadził pierwszoligowy Motor Lublin.

Z tym klubem po barażach awansował w ubiegłym sezonie na zaplecze ekstraklasy. Jak będzie wyglądała współpraca Portugalczyka z kapitanem Josue?

Czy porozumie się z rodakiem? Kosta Runjaić zabrał głos po odejściu z Legii.

“Wiadomo, że biorę pod uwagę to, że zatrudnienie Feio może być też spowodowane tym, że – też zakładam – to nie jest tylko i wyłącznie do końca sezonu” – powiedział Wojciech Kowalczyk w rozmowie z Kanałem Sportowym. “Ale pewnie na następny.

Może to jest tzw. ruch w kierunku Josue, żeby został.

Jeśli jeszcze przy Łazienkowskiej dwóch Portugalczyków pobiłoby się w szatni albo na płycie boiska, to już w ogóle byłby niezły bajzel. Dlatego to biorę pod uwagę.

Kandydatura Feio ewentualnie przy Łazienkowskiej mogłaby spowodować, że dwóch szaleńców pozostanie w Legii na przyszły sezon” – dodał były kadrowicz na Kanale Sportowym.