×

Najpiękniejsza polska siatkarka Martyna Grajber w fantastycznym wydaniu po całonocnej imprezie

Najpiękniejsza polska siatkarka Martyna Grajber w fantastycznym wydaniu po całonocnej imprezie

Martyna Grajber to jedna z najpopularniejszych polskich siatkarek. Kibice od lat śledzą jej karierę, a sama 29-latka uchodzi za królową social mediów w polskiej siatkówce.

Faktycznie, w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie, zwłaszcza gdy może dzielić się wielką radością. A ta nie miała końca po zdobyciu przez Chemika Police mistrzostwa Polski.

Klub Grajber pokonał w finale PGE Rysice Rzeszów 3:0, a decydujące zwycięstwo odniósł w piątek we własnej hali. Po końcowej piłce kapitan zespołu i jej koleżanki oszalały ze szczęścia.

Rozpoczęła się zabawa, która trwała aż do białego rana. Najpiękniejsza polska siatkarka poszła na całość.

Te obrazki szybko obiegły świat. Chemik zapewnił sobie mistrzostwo po godzinie 23:00, a klubowe świętowanie mogło rozpocząć się dopiero po dopełnieniu wszelkich formalności.

Już w nocy 29-latka pokazała zakulisowe Instastory, na którym było widać scenerię przygotowaną na huczną imprezę. Ta najwyraźniej udała się w stu procentach, bo Grajber wróciła do internetowej aktywności dopiero po kilkunastu godzinach.

Poranne treningi są codziennością, jednak właśnie takie chwile sprawiają, że można w pełni cieszyć się wielkim sukcesem jakim jest zdobycie mistrzostwa Polski. Jesteśmy przekonani, że Grajber nie była jedyną osobą w Policach, której mistrzowska sobota wyglądała właśnie tak!

Czy próbuję ogarnąć się o 15:30 po wczorajszym mistrzostwie?

Post Comment