Legia bez zwycięstwa ponownie. Gonçalo Feio rozczarowany wynikiem z Śląskiem, ale dostrzega też plusy

Legia nie potrafi wygrać już od trzech spotkań w lidze. Wpasowała się w ten wyścig żółwi, w którym wszyscy co chwilę się potykają.

Śląsk przyjechał na Łazienkowską z nastawieniem, aby nie przegrać. I plan zrealizował.

Stołeczny zespół próbował przełamać obronę wicelidera. Atakował, ale bez powodzenia, bo mur wrocławian nie rozpadł się pod jego naporem.

Najbliżej strzelenia gola był Marc Gual, który trafił w poprzeczkę. Górnik Zabrze rozpędził się na tyle, że namiesza na finiszu ligi?

To był drugi mecz Legii pod kierunkiem Goncalo Feio. Był zawiedziony wynikiem.

Czy w trzecim występie zanotuje pierwszą wygraną? Spotkanie było pod naszą pełną kontrolą – powiedział trener Feio podczas konferencji prasowej.

Bylibyśmy w zupełnie innych humorach, gdybyśmy wykorzystali sytuacje, które mieliśmy. Zrozumiałe jest rozczarowanie wszystkich.

Śląsk nie mógł nam nic zrobić. Stworzyliśmy wystarczająco sytuacji, aby strzelić gola.

Nie strzeliliśmy go i pozostaje rozczarowanie. Przyszedłem tu wygrywać – zaznaczył.

Nemanja Nikolić z wizytą w Legii. Nie można odmówić drużynie zaangażowania, energii, dyscypliny i chęci, żeby wygrać mecz.

Muszę stanąć w obronie drużyny. Biorę odpowiedzialność na siebie – dodał Feio.