×

Denis Labryga wyjaśnia ponownie potrącenie kobiety. Miał wypić sporo alkoholu. Ostra krytyka zachowania ofiary wypadku.

Denis Labryga wyjaśnia ponownie potrącenie kobiety. Miał wypić sporo alkoholu. Ostra krytyka zachowania ofiary wypadku.

Denis Labryga to znana postać w świecie freak-fightów. Stoczył kilka interesujących pojedynków i być może niedługo znów wystąpi na karcie walk Clout MMA. Jednak teraz musi zmierzyć się z konsekwencjami swojego czynu.

W kwietniu “Fakt” ujawnił, że potrącił młodą kobietę na przejściu dla pieszych. Labryga miał jej rzekomo proponować pieniądze za załatwienie sprawy “po cichu”, a po przyjeździe policji okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Na kanale “Zobacz To” na YouTube opowiedział o całej historii, sugerując również, że poszkodowana działała niesprawiedliwie.

Labryga opowiedział również, jak doszło do tego, że wykryto alkohol w jego organizmie. Miał uczestniczyć w imprezie rodzinnejj i około godziny 2:00 wypił kilka drinków. Zaprzeczył również, jakoby miał uciekać z miejsca zdarzenia, twierdząc, że nagrania z kamer zostały przekazane do biegłych sądowych w celu analizy.

Ponadto Labryga apeluje do młodych osób, aby nie popełniały tych samych błędów, zachęcając do badania się na obecność alkoholu po imprezach. Wskazał na dostępność alkomatów na stacjach benzynowych oraz w komendach policji.

Post Comment