×

Co powiedział Artur Szpilka o Mariuszu Pudzianowskim? Zdumienie po tych słowach!

Co powiedział Artur Szpilka o Mariuszu Pudzianowskim? Zdumienie po tych słowach!

Przed Arturem Szpilką wyjątkowo duże wyzwanie! Już niebawem na KSW dojdzie do starcia między “Szpilą”, który będzie mierzył się z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Pięściarz postanowił porozmawiać na temat walki i porównać swojego rywala do Mariusza Pudzianowskiego, z którym już walczył. W trakcie trwania audycji, Szpilka przyznał, że czeka go wielkie wyzwanie i uważa Wrzoska za cięższego rywala niż za Pudzianowskiego, z którym wygrał.

Pięściarz przewiduje, że starcie będzie naprawdę imponujące, a sam nie jest do końca przekonany względem tego, jak pojedynek się zakończy. Przypomnijmy, że do walki między Arturem Szpilką i Arkadiuszem Wrzoskiem dojdzie 11 maja 2024 roku podczas gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie.

– Uważam, że tak, z racji dwóch rzeczy: młodość i bycia niepokonanym, tak jak ja. To zawsze niesie z sobą walkę do końca.

Coś takiego jest, że chcesz zawsze wygrać, nawet jakbyś nie miał siły, to jeszcze coś z siebie wykrzesasz. Uważam go za trudniejszego zawodnika, a sama walka też pokaże jak to będzie wyglądało.

Może być tak, że będzie bardzo trudny. Może być tak, że… różnie może być.

– powiedział Artura Szpilka w rozmowie z “Kanałem Sportowym”.

Post Comment