Bartłomiej Wdowik o potknięciu lidera, co z tytułem? Gwiazdor Jagiellonii o gonitwie i wypadku przy pracy

Czy drużyna Jagiellonii sięgnie po historyczne mistrzostwo Polski? W ostatniej kolejce nie dała rady Cracovii, która wygrała w Białymstoku 3:1. Ten wynik był zaskoczeniem, ponieważ krakowski zespół potrzebuje punktów w walce o zachowanie miejsca w elicie.

Bartłomiej Wdowik, cytowany przez oficjalny portal Jagiellonii, przyznał: “Po początku meczu nie spodziewałem się, że to się tak potoczy. Przy prowadzeniu 1:0 czułem, że będziemy przeważać. Liczyłem na to, że zaraz dołożymy kolejne bramki.”

Wyścig żółwi w ekstraklasie jest intensywny, sześć klubów walczy o tytuł. Hiszpański obrońca w nieprzepisowy sposób zatrzymał napastnika krakowskiego klubu. Lider białostockiej drużyny skomentował tę sytuację: “To było dla nas szokiem.

Cracovia nas docisnęła, potem musieliśmy gonić. Trzeba się podnieść. Mam nadzieję, że taki wypadek przy pracy już się nam nie przydarzy” – tłumaczył Hiszpan, cytowany przez klubowe media Jagiellonii.

Kamil Grosicki wyraził mocne postanowienie, ale czy sięgnięcie po historyczne mistrzostwo Polski będzie możliwe?