×

Iga Świątek ma luksusowe auto za dużą sumę pieniędzy, co w ogóle nie ukrywa!

Iga Świątek ma luksusowe auto za dużą sumę pieniędzy, co w ogóle nie ukrywa!

W zeszłym sezonie, sportowiec zdobył turniejowego hat-tricka, wygrywając trzecią imprezę z rzędu w Katarze. Teraz może powtórzyć ten wyczyn w Stuttgarcie, gdzie odbywa się kolejna edycja imprezy rangi WTA500, najbardziej prestiżowej spośród wszystkich “pięćsetek”. Główna drabinka jest pełna zawodniczek z czołówki touru, a tylko piąta Jessica Pegula i szósta Maria Sakkari nie biorą udziału z czołowej dziesiątki listy WTA. Świątek zaczyna grę o tytuł w Stuttgarcie od drugiej rundy, gdzie jej rywalką będzie lepsza z konfrontacji Tatjana Maria (66.

WTA) – Elise Mertens (30. WTA). Oprócz sportowych wyzwań, istnieje szansa na wygraną Porscha, jednego z sponsorów turnieju, ekskluzywnego samochodu produkowanego i projektowanego m.in. w Stuttgarcie.

Świątek podzieliła się swoim zdaniem na temat stylu jazdy i swoich preferencji samochodowych, mówiąc, że lubi mieć spokój w samochodzie, a jej ulubionym modelem jest Panamera. Czasami włącza głośną muzykę, ale generalnie preferuje ciszę i gładką jazdę, z możliwością poczucia sportowego klimatu. Dodatkowo, wyznała, że w domu posiada Porsche 911 i chętnie się nim czasami przesiada. 23-letnia tenisistka zasłużyła na te wspaniałe nagrody, prezentowane za jej znakomitą grę w tenisa.

W poprzednim turnieju Porsche Tennis Grand Prix 2022, triumfowała zdobywając Porsche Panamera 4S e-hybrid, warte ok. 500 tys. zł. Modelem 911, o którym wspomniała na konferencji, jest nagroda za zwycięstwo w WTA w Stuttgarcie w 2022 roku, warta około 800 tys. zł.

Post Comment