×

Znany artysta ozdobił swoje ciało tatuażem z Najmanem! Odezwał się “El Testosterona”, “Dobry wariat”!

Znany artysta ozdobił swoje ciało tatuażem z Najmanem! Odezwał się “El Testosterona”, “Dobry wariat”!

Marcin Najman został niedawno uczczony w niezwykły sposób. Były bokser, który ostatnio walczył z Jackiem Murańskim w federacji Clout MMA, zyskał nietypowy hołd. Słynny artysta postanowił wytatuować sobie wizerunek Najmana na swoim ciele.

Sportowiec spotkał się z właścicielem tego specyficznego tatuażu. Jego walki przyciągają uwagę tysięcy fanów freak-fightów, co potwierdza, że budzi on wielkie emocje. Najman odkrył, że ma nietypowego fana w postaci znanego DJ-a, “Taito”.

Artysta chce umieścić wizerunek Najmana na swojej nodze, ubranego w kultową niebieską kurtkę – tę samą, w której Najman spotkał się z Krzysztofem Stanowskim, co stało się internetowym memem. Były pięściarz dowiedział się o tatuażu artysty i spotkał się z nim w katowickim studio tatuażu. Zrobili sobie zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych.

Najman wyraził zadowolenie z takiego uhonorowania przez twórcę muzycznego. Słowa wypowiedziane o tatuażu DJ-a obiegły cały internet i wyrażają pewien podziw dla tego nietypowego hołdu. “Dobry wariat” – napisał Najman na Twitterze.

Post Comment