×

Mateusz Borek natychmiast zareagował na słowa Tomasza Hajty! Znany komentator był szczery do bólu, mowa o Goncalo Feio

Mateusz Borek natychmiast zareagował na słowa Tomasza Hajty! Znany komentator był szczery do bólu, mowa o Goncalo Feio

Dni w obozie Legii Warszawa były naprawdę szalone. Po remisie z Jagiellonią Białystok właściciele klubu postanowili pożegnać dotychczasowego trenera, Kostę Runjaicia.

Niespodziewanie nowym trenerem został Goncalo Feio, znany ze swojego trudnego charakteru. Były trener Motoru Lublin, Feio, został opisany jako dobry trener, ale także z trudnym charakterem.

Opinie na jego temat wypowiedział Tomasz Hajto w programie “Cafe Futbol”. Hajto podkreślił, że Feio jest znany z incydentów poza boiskiem, takich jak perypetie rodzinne, kłótnie, bicie tackami, wyzywanie rzeczniczki prasowej, pobicie się i oplucie w Rakowie oraz bójka z ochroną w Wiśle Kraków.

Hajto wyraził też swoje zdanie co do wyboru nowego trenera, zaznaczając, że w Polsce jest wielu trenerów, którzy zasłużyli na to, aby poprowadzić Legię Warszawa. Jego zdaniem, nowy trener to jedynie uczeń.

Były prezes PZPN zgodził się z Hajto, podkreślając, że uczeń przyszedł do Legii, by się uczyć. Z kolei Borek podsumował, że każdy ma swoje zakręty w życiu, sugerując, że Feio również zasługuje na szansę.

Post Comment