×

Dawid Szwarga z Rakowem dąży do tytułu po udanej walce przeciw burzy

Dawid Szwarga z Rakowem dąży do tytułu po udanej walce przeciw burzy

Marek Papszun zrezygnował ze stanowiska trenera, co postawiło właściciela klubu, Marka Świerczewskiego przed dylematem znalezienia nowego trenera. Jego wybór padł na Dawida Szwargę, który przejął zespół w lipcu ubiegłego roku i osiągnął pewne sukcesy, choć ostatnio zespół Legii spisywał się słabiej, co wywołało niezadowolenie u właściciela. Jednak Świerczewski zdecydował się pozostawić Szwargę, a także postawił na zaangażowanie całego zespołu w poprawę sytuacji. Szwarga, który poprowadził zespół w 45 meczach, licząc wszystkie rozgrywki osiągnął pewne sukcesy, jednak Legia spisywała się słabiej w tym sezonie.

Pomimo tego właściciel klubu postawił na kontynuację pracy Szwargi jako pierwszego trenera i zaapelował o zaangażowanie wszystkich, aby poprawić sytuację. Chorwacki kapitan warszawskiego klubu zauważył, że Legia odnosiła ostatnio słabsze wyniki, ale nadal ma szansę na zwycięstwo w meczu z Romą. Meczu z Legią, będącym hittem kolejki, przyjrzą się kibice, bo choć grając u siebie Legia ma przewagę, to przegrana może zaszkodzić jej szansie na zajęcie miejsca w Europie. Ostatnie słowa wywołują spekulacje.

O tym, że właściciel klubu wyraził w mediach swoje obawy po przegranych meczach, co sugeruje, że decyzja może zapaść na początku nadchodzącego tygodnia.

Post Comment