×

Mateusz Borek wyraża swoje zdanie na temat nowego trenera Legii Warszawa! Kluczowe stwierdzenie.

Mateusz Borek wyraża swoje zdanie na temat nowego trenera Legii Warszawa! Kluczowe stwierdzenie.

Legia Warszawa przeżywa burzliwe czasy. Po zremisowanym meczu z Jagiellonią Białystok, klub podejmuje działania mające poprawić sytuację. Ostatnio zespół stolicy doświadcza trudności, odpadając z Pucharu Polski po dogrywce z Koroną Kielce, a następnie otrzymując poważną lekcję od ekipy Molde w europejskich pucharach.

W ciągu ostatnich sześciu meczów Legii Warszawa udało się zdobyć pełną liczbę punktów zaledwie dwukrotnie, notując trzy remisy i jedną porażkę z Widzewem Łódź. Aktualnie zajmuje ona 5. miejsce w PKO BP Ekstraklasie, tracąc aż siedem punktów do lidera Jagiellonii Białystok. Mimo tego, że do końca sezonu “Wojskowi” pozostaje jeszcze siedem meczów, szanse na mistrzostwo Polski są nadal realne.

Zaskoczeni obrotem sprawy są wielu, jednak komentator Mateusz Borek wyraża inną opinię. Uważa on, że trener drużyny jest najlepszym pod względem taktycznym w Polsce, pomimo swojego doświadczenia, wierząc w jego wyjątkowe zdolności. Warto też dodać, że Portugalczyk doskonale operuje językiem polskim.

Wcześniej Feio już był związany z Legią Warszawa, pracując w klubie jako analityk wideo oraz w akademii w latach 2010-2014.

Post Comment