Trzęsienie ziemi w kontekście Wojciecha Szczęsnego przed barażami Euro 2024 wg Super Express.

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia sugerujące, że Juventus może planować zastąpienie polskiego bramkarza nowszym zawodnikiem. Wśród klubów, które mogą być zainteresowane takim posunięciem, wymieniana jest również “Stara Dama”. Pomimo tego, że Polak uznawany jest za kluczowego gracza w drużynie, to jego wiek może być przeszkodą.

Bramkarz ma obecnie 34 lata, a jego kontrakt wygasa za rok, czyli w czerwcu 2025 roku. Z tego powodu letnie okienko transferowe może być jedną z ostatnich szans na zarobienie na transferze zawodnika.