×

Nowa sprawa: Kontuzja Wojciecha Szczęsnego i jej wpływ na jego zdrowie. Super Express podaje szczegóły.

Nowa sprawa: Kontuzja Wojciecha Szczęsnego i jej wpływ na jego zdrowie. Super Express podaje szczegóły.

Wojciech Szczęsny, grający dla Juventusu, doznał pęknięcia kości nosowej podczas meczu z Torino FC w sobotę. Incydent miał miejsce podczas derbów, kiedy Adam Masina uderzył go w twarz, powodując krwawienie. Pomimo tego, że polski bramkarz kontynuował grę, konieczna okazała się operacja.

Juventus poinformował, że Szczęsny przeszedł operację w szpitalu w Chivasso, a jego stan będzie monitorowany. Zgodnie z informacjami z gazzetta.it, Wojciech Szczęsny ma nadzieję, że będzie mógł zagrać w półfinałowym rewanżu Coppa Italia z Lazio 23 kwietnia, mimo że zazwyczaj jest rezerwowym w tych rozgrywkach. Wskazano jednak, że w bramce zastąpi go Mattia Perin.

Pomimo tego Szczęsny chce być przynajmniej do dyspozycji trenera Allegriego. Juventus poinformował, że Szczęsny przeszedł operację w szpitalu w Chivasso, a jego stan będzie monitorowany. Jak dodaje gazzetta.it, polski zawodnik ma nadzieję, że będzie do dyspozycji trenera Massimiliano Allegriego 23 kwietnia w półfinałowym rewanżu Coppa Italia z Lazio, choć w tych rozgrywkach jest najczęściej rezerwowym.

Pierwszy mecz turyńczycy wygrali 2:0. “Chociaż w Pucharze Włoch Szczęsny nie zagra, bo wtedy w bramce stanie Mattia Perin, numer 1 biało-czarnych chce być przynajmniej do dyspozycji szkoleniowca” – zaznaczono.

Post Comment