×

Bartosz Kurek usłyszał o sobie takie słowa. Ekspert odpalił największe działo. Decyzja, która zmieni wiele

Bartosz Kurek usłyszał o sobie takie słowa. Ekspert odpalił największe działo. Decyzja, która zmieni wiele

Zdecydowane stanowisko
Od kilku tygodni dużo mówiło się o klubowej przyszłości Aleksandra Śliwki i Wilfredo Leona. W przypadku obu reprezentantów Polski było jasne, że zmienią drużyny i długo trwały dywagacje, gdzie ostatecznie wylądują. W przypadku Leona wciąż jest spory znak zapytania dotyczący jego przyszłości.

Tymczasem nieco w cieniu plotek o wspomnianych zawodnikach przeszły negocjacje Bartosza Kurka z Zaksą Kędzierzyn-Koźle. Wszystko za sprawą Kurka. Dla całej ligi będzie to wielkie wydarzenie, bo kapitan kadry to bez wątpienia siatkarska gwiazda i sprawi, że zainteresowanie rozgrywkami wzrośnie.

Wątpliwości co do tego nie ma siatkarski trener i ekspert, Ireneusz Mazur. “To gwiazda światowego formatu, zawodnik nietuzinkowy. Jego powrót miałby ogromne znaczenie.

Siatkarz o takiej renomie dodałby prestiżu całej Plus Lidze, a przede wszystkim klubowi, do którego by trafił. Taki powrót miałby olbrzymi wydźwięk medialny i niewątpliwie zrobiłby naszej lidze dobrą reklamę” – uważa szkoleniowiec. Zachowując proporcje, bo jednak piłka ma inny wymiar, ale z drugiej strony Bartosz Kurek, to jest zawodnik znakomity – ocenił Mazur.

Na razie nie pojawiły się jeszcze oficjalne informacje o przejściu Kurka do Zaksy Kędzierzyn-Koźle, która ma szykować ofensywę transferową.

Post Comment