Bartosz Kapustka ocenia grę Legii w pierwszej połowie meczu z Molde. “Ciężko się…”

Pierwsza połowa meczu była trudna do oglądania, ale teraz musimy tylko wygrać mecz w Warszawie. Skoncentrowałem się na jak najlepszym przygotowaniu, aby być gotowym od drugiej połowy. Jednak cieszę się, że wygraliśmy tę drugą połowę i strzeliliśmy dwie bramki – to najważniejsze, że ciągle jesteśmy w grze.

Musimy wygrać mecz w Warszawie, to teraz nasz priorytet. Każdy wynik, w którym strzelimy więcej niż jedną bramkę, zapewnia awans. Było to podobne do meczu z Ruchem, gdzie zdobyliśmy jedną bramkę i wygraliśmy.

Tutaj było więcej bramek, ale naszym celem zawsze jest zwycięstwo. Nie kalkulujemy. Piłka nożna jest nieprzewidywalna, a każdy mecz jest inny.

Liga jest dla nas tak samo ważna jak europejskie puchary, a może nawet ważniejsza, ponieważ każdy chce zdobyć mistrzostwo z Legią. Teraz koncentrujemy się na meczu w Warszawie, a potem na europejskich rozgrywkach. Cieszę się, że nie muszę już oglądać meczów z europejskich trybun, jestem gotowy do rywalizacji.