×

Narzeczona Szpilki zrobiła sobie wielki tatuaż na pupie! Z jej pośladków patrzą wielkie oczy, odważysz się w nie spojrzeć?

Narzeczona Szpilki zrobiła sobie wielki tatuaż na pupie! Z jej pośladków patrzą wielkie oczy, odważysz się w nie spojrzeć?

Paragraf 1:
Jeszcze kilka dni temu Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka cieszyli się wspólnymi chwilami na zimowych wakacjach. Para wybrała jako kierunek urlopowy dość modny Egipt. Paragraf 2:
Mogli tam liczyć na ciepło, słońce i fantastyczną atmosferę. Dobra pogoda pozwoliła im eksponować tatuaże, którymi pokryte są w zasadzie całe ciała sportowej pary.

Paragraf 3:
Zarówno Artur Szpilka, jak i Kamila Wybrańczyk uwielbiają tego rodzaju sztukę i chętnie oddają swoje części ciała profesjonalistom. Nie mają w zasadzie w tym ograniczeń! Paragraf 4:
Wygląda na to, że na Kamili Wybrańczyk nie ma już nawet miejsca na kolejne prace. Narzeczona Szpilki wytatuowała sobie nawet… pośladki.

Na jej rękach oraz plecach nie ma nawet centymetra wolnej przestrzeni, a kolejne wyrazy sztuki artystycznej uwydatniają poprzednie. Paragraf 5:
Szczególnym miejscem wydają się jednak pośladki. Na połowie pupy Kamili Wybrańczyk możemy zobaczyć kwiatki, a z drugiej patrzą… wielkie oczy. U Szpilki wcale nie jest luźniej.

Jego plecy stały się prawdziwym dziełem sztuki dla miłośników tatuaży. Paragraf 6:
Na Instagramie posypała się prawdziwa lawina komentarzy i to pozytywnych komentarzy! “Ale sztuka… na ciele!” – napisała jedna z fanek.

“Cudowna miłość” – chwaliła inna z obserwujących.

Post Comment