×

Narzeczona Artura Szpilki przemawia do mediów, opisując swoje doświadczenia związane z partnerem.

Narzeczona Artura Szpilki przemawia do mediów, opisując swoje doświadczenia związane z partnerem.

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk poznali się w 2011 roku, a niewiele później zaczęli być razem. Oboje mają za sobą trudną przeszłość, ale związek pozwolił im całkowicie zmienić życie.

W sierpniu 2015 r. “Szpila” oświadczył się ukochanej, z którą stawia czoło kolejnym wyzwaniom. To najbliższe już 11 maja na gali XTB KSW 94, gdzie były pięściarz zmierzy się w długo wyczekiwanej walce z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Były kickbokser jest faworytem tego pojedynku, ale Szpilka lubi walczyć z pozycji underdoga. Udowodnił to m.in.

w swoim ostatnim starciu z Mariuszem Pudzianowskim. Nie zmienia to faktu, że 35-latek musi solidnie przygotować się do batalii z Wrzoskiem, a jego ukochana wpadła na niecodzienny pomysł na pomoc.

Właśnie dlatego wpadła na pomysł, by sprezentować mu… puzzle. *Jest ich 300.

Jak je ułoży do walki to będzie dobrze. To jest człowiek, który nie potrafi się skupić dłużej niż 15 minut na jednej rzeczy.

Gdzie 15? 10…* – wyznała Wybrańczyk na Instastories.

Jej prezent najwyraźniej spodobał się Szpilce, który postanowił udostępnić dalej nagranie narzeczonej, dzięki czemu jego fani nieobserwujący jej profilu, również dowiedzieli się o jego braku cierpliwości. Sam materiał “Szpila” skomentował wymownymi emotikonami buziek płaczących ze śmiechu i serca.

Śmiechu nie będzie jednak 11 maja w klatce, gdy stanie twarzą w twarz z Wrzoskiem.

Post Comment