×

Niemocny Krychowiak: intrygujące zdjęcie stopy wywołuje zdziwienie.

Niemocny Krychowiak: intrygujące zdjęcie stopy wywołuje zdziwienie.

Grzegorz Krychowiak zyskał dużą uwagę, kiedy zdecydował się na przenosiny na Bliski Wschód. Jednak szczerze patrząc, wydaje się, że dla “Krychy” jest to korzystna sytuacja. Defensywny pomocnik jest znany z zamiłowania do podróży, a egzotyczne warunki życia doskonale pasują do jego pasji. Ponadto nadal może aktywnie grać w piłkę nożną, a rozgrywki w Arabii Saudyjskiej przyciągają kolejne europejskie gwiazdy, co zwiększa zainteresowanie jego osobą.

Niektórzy krytycy twierdzili, że Polak w nowym otoczeniu będzie jedynie zarabiał pieniądze i czekał na sportową emeryturę. Jednak nowe zdjęcie całkowicie temu przeczy! Były rzecznik PZPN ujawnił nieznane kulisy afery premiowej. Grzegorz Krychowiak zawsze prezentował dobrą formę, ale na nowym zdjęciu z treningu od razu rzuca się w oczy jego imponująca muskulatura.

Szczególnie chodzi o łydkę, której rzeźby nie powstydziłby się chyba żaden kulturysta! Michał Probierz na obiedzie wartym ponad 16 tysięcy złotych opublikował jedynie emotikonę bicepsu, idealnie pasującą do obrazka. Jednak najciekawsze rzeczy działy się w komentarzach. Piękna żona piłkarza, Celia Jaunat, zamieściła obrazkowy komentarz, w którym rozpływa się przy zdjęciu swojego ukochanego.

Grzegorz nie pozostał dłużny i odpowiedział towarzyszce wirtualnym buziakiem.

Post Comment