×

Borek opowiada, jak Adamek wypada na treningach! Także omawia przyszłość Górala w Fame

Borek opowiada, jak Adamek wypada na treningach! Także omawia przyszłość Górala w Fame

Galę XTB KSW Epic możesz obejrzeć w systemie PPV. Możesz zakupić usługę TUTAJ. Znany dziennikarz i komentator niedawno pojawił się na obozie Adamka, obserwując jedno ze sparingów “Górala”.

Wydaje mi się, że Tomasz wyglądał coraz lepiej w trakcie tego sparingu. Jednak teraz, gdy nie ma już mistrzowskich rund, Tomek będzie musiał zmienić swoje podejście do walki z Mamedem. Borek podkreśla, że musi być agresywny, twardy i pełen energii od pierwszego gongu.

Fani czekają na pojedynek Adamka z Khalidovem, ale mają szansę zobaczyć go jeszcze w klatce federacji Fame. Rywalem będzie ktoś znający się na boksie i potrafiący walczyć w ringu. Borek podziękował również szefom Fame za umożliwienie Adamkowi udziału w KSW.

Jego zdaniem, Adamkowi trzeba będzie spełnić to, co obiecał po walce z Mamedem. Martin Lewandowski z KSW ujawnił, że podpisał z Adamkiem kontrakt na jedną walkę, ale istnieje szansa, że zobaczymy go ponownie w tej federacji. Borek uważa, że przyszłość Adamka w KSW będzie kwestią wątpliwą, jeśli przegra z Mamedem, jednak jego potencjał może nadal budzić zainteresowanie federacji Fame.

Istnieje również możliwość, że ktoś z branży youtuberów lub influencerów uwierzy, że może osiągnąć z Adamkiem to, czego nie udało się Mamedowi.

Post Comment