×

“M jak miłość, odcinek 1779: Rotkiewicz oszalał po śmierci żony i zbliżył się do Julii! Czy Marek zdoła powstrzymać mordercę? – ZDJĘCIA, WIDEO”

“M jak miłość, odcinek 1779: Rotkiewicz oszalał po śmierci żony i zbliżył się do Julii! Czy Marek zdoła powstrzymać mordercę? – ZDJĘCIA, WIDEO”

20.55 na TVP2
Czy Rotkiewicz w 1779 odcinku “M jak miłość” na własną rękę znajdzie sprawcę wypadku, który potrącił Igę z kilkumiesięczną Zosią w wózku na przejściu dla pieszych w Konstancinie, uciekł z miejsca tragedii i zostawił swoje ofiary na śmierć? Pogrążony w żałobie Marek będzie pewny, że zabójcę jego rodziny kryje barman (Mikołaj Mongiało) z pubu, że to on przejął nagranie z kamer monitoringu z baru, które zarejestrowało moment wypadku! Owładnięty pragnieniem zemsty Rotkiewicz w 1779 odcinku “M jak miłość” będzie chciał za wszelką cenę dopaść sprawcę wypadku i zabić go, tak jak on zabił jego rodzinę.

Marek jest w totalnym amoku. Nie jest świadom do końca, że ludzie, którzy mu pomagają, to przyjaciele, którzy się poświęcają, żeby go wyciągnąć z tego. Jedynym celem, który trzyma go w jakiś sposób jest chęć zemsty – powiedział Aleksandar Milicević w “Kulisach serialu M jak miłość”.

Marek nie odpuści barmanowi, który jego zdaniem złożył fałszywe zeznania na policji. To może powinien pan z nimi jeszcze raz porozmawiać i powiedzieć im, żeby częściej serwisowali sprzęt! Ponieważ jeśli kamera nie nagrywa, to znaczy, że jest popsuta!

Rotkiewicz zaatakuje barmana, który zacznie grozić prawnikowi policją. Ale dość szybko w 1779 odcinku “M jak miłość” zmieni front i zacznie zapewniać wdowca, że w żaden sposób nie jest zamieszany w sprawę wypadku jego żony i córki. Kiedy to się stało, stałem za barem, obsługiwałem klientów!

Niczego nie widziałem. Kiedy wybiegłem z pubu, to tego samochodu co potrącił pana żonę i dziecko, już nie było. Pijanym Rotkiewiczem w 1779 odcinku “M jak miłość” zajmie się Julia, która odwiezie go do domu i na własne oczy zobaczy, że jej były szef prowadził swoje śledztwo w sprawie śmierci żony i szpieguje barmana z pubu.

Marta Chodorowska w “Kulisach serialu M jak miłość” zapewniła, że jej bohaterka nie ma złych intencji. * Sama przeżyła stratę dziecka po napadzie w parku, więc teraz poczuje z Rotkiewiczem szczególną więź. Interwencja Julii w sprawę śmierci żony i córki Rotkiewicza w 1779 odcinku “M jak miłość” zdziwi nawet Sylwię.

Przyjaciółka Malickiej będzie chciała wiedzieć co się za tym kryje. Rotkiewicz w 1779 odcinku “M jak miłość” wpatrując się w zrobione z ukrycia zdjęcia barmana z pubu będzie gotów przeprowadzić zemstę do końca. W 1779 odcinku “M jak miłość” barman jako pierwszy dotrze do zabójcy żony i córki Rotkiewicza.

Zdobędzie telefon do sprawcy wypadku i zacznie mu grozić, jeśli nie dostanie od niego pieniędzy za nagranie z kamer monitoringu. Póki co nie będzie jednak wiadomo kim jest człowiek, który zabił rodzinę Rotkiewicza. “Kulisy serialu M jak miłość” dowodzą, że jeszcze długi czas Rotkiewicz nie dowie się kto stoi za śmiertelnym wypadkiem Igi i małej Zosi.

Post Comment