Świątek – Keys TV STREAM ONLINE Transmisja Gdzie oglądać dzisiaj półfinał WTA Madryt 2.05.2024

Madison Keys pokonała Ons Jabeur, mimo początkowej porażki 0:6, 0:2. Jelena Rybakina zagra z Aryną Sabalenką w drugim półfinale.

Iga Świątek i Madison Keys zmierzą się po raz czwarty. Dotychczasowa rywalizacja zakończyła się wynikiem 2-1 dla Polki, która wygrała dwa pierwsze mecze, a Amerykanka zrewanżowała się w trzecim spotkaniu.

Iga Świątek przygotowuje się do meczu, analizując zawodniczkę i wyraża szacunek dla jej umiejętności. Madison Keys zdaje sobie sprawę z umiejętności Igi na mączce, jednak nie mogą się doczekać tego meczu.

Mecz pomiędzy Świątek a Keys będzie trudny, ale obie zawodniczki oczekują z niecierpliwością tego widowiska. Początek meczu planowany jest na godzinę 16.