×

Wojciech Kowalczyk wywołał zamieszanie za pomocą jednego wpisu na Super Express.

Wojciech Kowalczyk wywołał zamieszanie za pomocą jednego wpisu na Super Express.

Wojciech Kowalczyk to zdecydowanie człowiek, który na piłce nożnej zjadł zęby. Jego ogromna wiedza o futbolu nie jest tylko teoretyczna. “Kowal” to były znakomity reprezentant Polski.

W swojej karierze występował również w barwach silnych hiszpańskich klubów i do dziś wspominany jest z rozrzewnieniem na Półwyspie Iberyjskim. Dzisiaj wciela się w rolę eksperta, ale też kibica. W różnych programach często żartuje z nowoczesnej mowy piłkarskiej i pozostaje przy tradycyjnym, prostym przekazie.

Ten pojawia się nie tylko w tradycyjnych mediach, lecz także internecie. Kowalczyk właśnie opublikował na Twitterze wpis, który po raz kolejny poruszył fanów i wywołał lawinę śmiechu w sieci. [Zrobiliśmy ciasto Anny Lewandowskiej.

Nie stroni w nich od przekleństw czy innego rodzaju mocnych ekspresji. Tym razem “Kowal” postanowił skomentować środowe wydarzenia w Lidze Mistrzów. A w zasadzie posłużył się wykonanym przez jeden z satyrycznych portali fotomontażem Kyliana Mbappe – gwiazdora zespołu Paris Saint-Germain.

[To nie koniec problemów Lewandowskiego! Kataklizm wisi w powietrzu. Awans przypieczętowali na wyjeździe, a pomogła im w tym czerwona kartka Ronalda Araujo jeszcze w pierwszej połowie spotkania.

W środę, w pierwszym półfinale, PSG uznało wyższość Borussii Dortmund, a Mbappe nie dodał nic specjalnego od siebie. “Mbappe, gdy żaden rywal nie zostanie wyrzucony” – napisał prześmiewczy profil twitterowy przy zdjęciu francuskiego piłkarza, stylizowanym na popularnego Shreka. Kowalczyk ten wpis podał dalej, a sama grafika żyła już własnym życiem i zdobywała coraz większą popularność.]

Post Comment