×

Olgierd Moskalewicz występował w Pogoni Szczecin i Wiśle Kraków. Typuje wynik finału Pucharu Polski [ROZMOWA SE]

Olgierd Moskalewicz występował w Pogoni Szczecin i Wiśle Kraków. Typuje wynik finału Pucharu Polski [ROZMOWA SE]

Pogoń Szczecin nie zdobyła jeszcze żadnego najważniejszego trofeum w swojej historii. Dlatego, z uwagi na ich ostatnie dobre występy, nadszedł czas, by klub zdobył swój pierwszy puchar. Wisła Kraków odniosła już pewne sukcesy i prawdopodobnie będzie kontynuować tę ścieżkę w przyszłości.

Jeden gracz może nie wygrać całego meczu, ale może związać kilku przeciwników na boisku swoją grą. Kamil Glik wciąż ma wiele do zaoferowania swojemu klubowi Pogoni, do której wrócił, aby pomóc jej zdobyć mistrzostwo lub puchar. Warto pamiętać, że Pogoń ma także wielu innych wszechstronnych piłkarzy.

Droga Pogoni Szczecin i Wisły Kraków do PGE Narodowy pokazuje, że obie drużyny mają długą tradycję. Kamil Glik, który ma 37 lat, nadal utrzymuje formę reprezentacyjną. Jest to godne podziwu i życzymy mu kontynuowania kariery do 40-tki.

Zapotrzebowanie na bilety na te mecze i zainteresowanie ze strony kibiców jest duże, co rzadko ma miejsce na polskich stadionach. Ranga Pucharu Polski w ostatnich latach wzrosła, a oczekujemy przede wszystkim dobrej rozgrywki. Alexander Gorgon, zawodnik Pogoni, ma apetyt na kolejne trofeum.

Post Comment