×

Madison Keys komentuje Idę Świątek przed półfinałem w Madrycie

Madison Keys komentuje Idę Świątek przed półfinałem w Madrycie

Madison Keys odniosła sukcesy na turnieju WTA w Madrycie, pokonując między innymi Ludmiłę Samsonową, Coco Gauff i Ons Jabeur. W meczu z Tunezyjką długo była w niekorzystnej sytuacji, ale zdołała odwrócić losy spotkania dzięki potężnym uderzeniom, które lepiej sprawdzają się na wysokości ponad 600 m n.p.m., gdzie piłki latają szybciej.

Zgodnie z jej słowami, ta specyficzna nawierzchnia sprzyja jej siłowemu stylowi gry opartemu na mocnym serwisie i uderzeniach. Amerykanka podkreśla, że w przeszłości miała trudności na tym turnieju, ale teraz, jako starsza i bardziej doświadczona zawodniczka, radzi sobie lepiej.

Przyznaje również, że nie stara się już wymuszać rezultatów, lecz skupia się na dawaniu z siebie wszystkiego i kontrolowaniu swojej części kortu. Następnie tekst porusza temat nadchodzącego meczu z Igą Świątek, która wcześniej pokonała ją na mączce w Rzymie.

Madison Keys wyraża gotowość do rywalizacji, ale zdaje sobie sprawę z trudności, jakie będzie stanowiła potencjalna przeciwniczka. Cały komentarz zawiera również informacje o wcześniejszych spotkaniach z Igą Świątek oraz planowanych działaniach przed nadchodzącym meczem.

Madison Keys przekazuje swoje podejście do gry, strategię i podekscytowanie związane z rywalizacją z polską tenisistką.

Post Comment