×

Mariusz Pudzianowski pokazał, jak prezentuje się jego Ferrari. Fani byli zaskoczeni. Super Express

Mariusz Pudzianowski pokazał, jak prezentuje się jego Ferrari. Fani byli zaskoczeni. Super Express

Mariusz Pudzianowski, znany głównie jako były strongman i obecny zawodnik MMA, ma wiele zobowiązań poza sportem. Choć większość jego fanów wie o jego firmie transportowej, to wielu może być zaskoczonych tym, że jest również sadownikiem.

W jednym z ostatnich nagrań opublikowanych w mediach społecznościowych pokazał swoje nietypowe “Ferrari” – stary, ale niezawodny ciągnik, który planował zaprowadzić na ogród. Mariusz Pudzianowski, szef firmy transportowej, opowiadał o swoich licznych biznesach w wielu wywiadach.

Pomimo bycia szefem firmy transportowej, pracuje również jako sadownik. W nagraniu w mediach społecznościowych pokazał swój nietypowy pojazd – stary, ale niezawodny ciągnik, który według niego jest jak on sam: nie do zajechania.

Pudzianowski wywołał śmiech fanów, opisując swojego staroświeckiego ciapka jako “Ferrari”, podkreślając, że jest gotowy do pracy w ogrodzie. Jego pozytywna energia i poczucie humoru zyskały mu sympatię kibiców, którzy podziwiali jego podejście do życia pomimo sukcesów w sportach walki.

Post Comment