×

Polacy z Kielc wyjechali do Niemiec. Zdjęcia z centrum miasta szokują, co oni tam zrobili.

Polacy z Kielc wyjechali do Niemiec. Zdjęcia z centrum miasta szokują, co oni tam zrobili.

Kluby sportowe w Polsce nie zawsze odnoszą wielkie sukcesy. Dwie dyscypliny – siatkówka i piłka ręczna – przynoszą najwięcej emocji, zwłaszcza gdy nasi przedstawiciele rywalizują na najwyższym poziomie.

Industria Kielce od lat cieszy się renomą na europejskich boiskach piłki ręcznej. Mistrz Polski regularnie bierze udział w Final Four Ligi Mistrzów, a w zeszłym roku zdobył nawet największy sukces w swojej historii.

Niestety, w poprzednim sezonie przegrał finał z Magdeburgiem. W bieżącym sezonie kielczanie ponownie spotkali się z tym niemieckim zespołem.

Kibice Industrii Kielce są znani nie tylko ze wsparcia dla swojej drużyny, ale także ze świetnej atmosfery na trybunach. Przed meczem z Magdeburgiem widać było pełne zaangażowanie i zainteresowanie zarówno ze strony polskich, jak i niemieckich fanów.

Rywalizacja z Magdeburgiem była trudnym wyzwaniem dla kielczan, ale mimo to wierzyli w sukces swojej drużyny. Magdeburg to przeciwnik, który regularnie odnosi sukcesy zarówno w Lidze Mistrzów, jak i w niemieckiej Bundeslidze.

Post Comment