×

Młody syn Francisa Ngannou zmarł w wieku 15 miesięcy, wywołując ogromny dramat dla byłego mistrza UFC

Młody syn Francisa Ngannou zmarł w wieku 15 miesięcy, wywołując ogromny dramat dla byłego mistrza UFC

Syn Francisa Ngannou urodził się 13 stycznia 2023 roku, ale zmarł po zaledwie 15 miesiącach. 27 kwietnia był dniem jego śmierci, co potwierdził były mistrz wagi ciężkiej UFC i niedawny rywal Tysona Fury’ego oraz Anthony’ego Joshuy. 37-letni Kameruńczyk poinformował o rodzinnym dramacie w emocjonalnym komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych. W poruszających słowach pożegnał zmarłego Kobego.

“Ogromny dramat! Nie żyje pięściarz znokautowany w walce. 13 stycznia 2023 roku – 27 kwietnia 2024 roku. Za wcześnie, żeby odejść, ale jednak on odszedł.

Mój mały chłopiec, mój kumpel, mój partner Kobe był pełen życia i radości. Teraz leży bez życia. Nieustannie krzyczałem jego imię, ale nie odpowiada. Byłem przy nim najlepszą wersją samego siebie, a teraz nie mam pojęcia, kim jestem.

Życie jest tak niesprawiedliwe, że uderza nas tam, gdzie boli najmocniej. Jak sobie poradzić z czymś takim? Jak można z tym żyć? Conor McGregor.”

*Przykro mi słyszeć o twojej stracie, Francis. Moje modlitwy są teraz z tobą i twoją rodziną*” – napisał jeden z największych gwiazdorów UFC. Ngannou był mistrzem wagi ciężkiej tej federacji w latach 2021-2023. W zeszłym roku przerzucił się na boks i stoczył niesamowitą walkę z Tysonem Furym, po czym w marcu został znokautowany przez Anthony’ego Joshuę.

Post Comment