×

ATP Madryt: Hubert Hurkacz kontra Taylor Fritz – Wyniki na żywo w Super Express.

ATP Madryt: Hubert Hurkacz kontra Taylor Fritz – Wyniki na żywo w Super Express.

Relacja na żywo z turnieju ATP Madryt

Hubert Hurkacz świetnie awansował do 1/8 finału turnieju ATP 1000 w Madrycie. W swoich dwóch pierwszych meczach pokonał Jacka Drapera (6:1, 7:5) i Daniela Altmaiera (6:4, 7:6) bez większych problemów.

Teraz jednak czeka go trudniejsze wyzwanie, ponieważ zmierzy się z innym rozstawionym zawodnikiem – Taylorem Fritzem, obecnie 13. tenisistą świata. Hurkacz, obecnie na 9. miejscu, może być uchodzony za nieznacznego faworyta w tym starciu.

Choć polski tenisista jest wyżej w rankingu, starcie zapowiada się wyrównane. Bilans wcześniejszych spotkań Hurkacza z Fritzem także to potwierdza.

W 1/8 finału w Madrycie Hurkacz zmierzy się z Fritzem po raz czwarty. Dotychczasowy bilans nieco przemawia na korzyść Amerykanina, który wygrał dwa z trzech poprzednich meczów.

Ostatnie spotkanie między nimi odbyło się na początku zeszłego roku. Hurkacz jedyne zwycięstwo odniósł w Montrealu w 2019 roku.

Obaj tenisiści są znani ze swojego mocnego serwisu, co zazwyczaj oznacza wyrównane starcie. Początek meczu Hurkacz – Fritz w Madrycie odbędzie się chwilę po zakończeniu wcześniejszego meczu Rublow – Griekspoor.

Post Comment